Нажмите кнопку "Нравится",
чтобы присоединится к нам.

  ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
 
Регистрация         Забыли пароль
  МЕНЮ
 
  КАТАЛОГ ДЛЯ ЗАСТРОЙЩИКА

 

Журнал
"NM House"
уже в продаже!

 


  КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
ЗАДАТЬ ВОПРОС

ЭКСПЕРТАМ

 

НАШ АДРЕС

04073, Украина, г. Киев,
ул. Семьи Сосниных 17

ВРЕМЯ РАБОТЫ:

Пн.-Пт. с 9.00 до 18.00

Сб.-Вс. по договорённости

НАШИ КОНТАКТЫ

тел.:

+38 (044) 599 52 93

+38 (067) 402 82 67

+38 (095) 611 46 54

 

e-mail:

dom@dom-ua.com

  Полезная информация
Индивидуальное проектирование или готовый проект дома?

       Есть люди, которые живут в этом мире по общим правилам, пользуясь типичными вещами, не меняя ничего вокруг себя. Другие  люди постоянно пытаются подчеркивать свою индивидуальность, ломая стереотипы и вводят свои правила в книгу под названием «Жизнь…»,  при этом не останавливаясь на достигнутом.

подробнее >>


 

 

  Дизайн интерьера
 

Дім, створений із мрії...Пригадується давня казочка, у якій за сімома горами, за сімома морями, котрі слід обов’язково подолати, стоїть прекрасний замок, а в ньому живе щаслива королівська сім'я. Якщо донедавна чарівні замки залишалися казками і ми мали змогу милуватися ними лише зі сторінок книг, то нині мрії можна втілити у дійсність і стати власником реального прекрасного замку…

picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture
picture

Нині дерев'яні будинки розцінюють як елітне заміське житло, яке стрімкими темпами витісняє моду на височезні кам'яні мури. Якщо раніше дерев'яний будинок розглядався з погляду «holiday house» (будинок на «вікенд»), то нині люди втомилися від життя у «бетоні та склі» і все більше жителів мегаполісів намагаються побудувати собі такий будинок у природному середовищі, в якому приємно та комфортно було б жити цілий рік. За статистикою, дерев'яні будинки стають дедалі популярнішими по цілому світу. Наприклад, у США щорічно купують 500 000 дерев'яних будинків, у Японії – 300 000, а в скандинавських країнах узагалі 90% усіх будинків – дерев'яні, різних конструкцій. Домінуючий фактор, який переконує людей різних країн у правильності вибору саме будинку з дерева, – безумовно, турбота про власне здоров'я і здоров'я близьких людей. І це зрозуміло, адже якщо звернути увагу на переваги дерев'яного будинку, то переконуєшся, що дерево має чудовий колір і текстуру, тому будинок ідеально вписується у ландшафт. Природна довершеність і краса дерева, його натуральна поверхня, забезпечують досконалий естетичний вигляд будівлям та інтер’єрам. Екологічно чисті приміщення такої будівлі наповнені чудовим ароматом, а теплий сонячний колір деревини створює в будинку неповторну атмосферу, якнайкраще впливаючи на наш настрій, самопочуття та забезпечуючи повноцінний відпочинок. І це ще не всі переваги дерев'яного будинку...

Як воно було спочатку
«Компанія «Карпатіка» працює у Закарпатській області вже майже дев’ять років, – розповідає один із її співзасновників Василь Кобаль – Перші кілька років важкої роботи були роками випробувань, розчарувань і пошуків, Разом із замовниками ми шукали той, єдиний оптимальний варіант, який би міг задовольнити сучасні вимоги і стати чимось особливим і нестандартним. Довелося глибоко вивчити досвід наших предків, які вже кілька століть тому вміли будувати чудові дерев’яні споруди: замки, храми, житлові будинки. Цього виявилося замало, і ми звернулися до вивчення технологій будівництва шедеврів дерев’яної архітектури США та Канади, які досить давно зрозуміли всі переваги натурального дерева, його екологічної чистоти і краси. До нас почали йти замовники, які вже встигли розчаруватися у традиційних технологіях будівництва житлових будинків, пройшли шлях індивідуальних пошуків природного вирішення своїх запитів і зрозуміли ту чудову істину, що все нове – це давно забуте старе.»

Будинок, про який ідеться у цій статті, розташований у Словаччині, але про його красу та неперевершеність говорять далеко за її межами. Особливість у тому, що цей дім не має аналогів у цілому світі. Його, як і всі інші замовлення названої вище компанії, будували за індивідуальним ексклюзивним проектом, продумуючи до найменших подробиць кожен наступний крок.

Василь Кобаль: «Праця над будинком у Словаччині тривала два роки. До найменших дрібниць автори ідеї та виконавці продумували всі деталі. Це мала бути не просто дача, як у нас прийнято вважати, а комфортний сучасний будинок з поєднанням новітніх технологій і традицій дерев’яного інтер’єру. Ми хотіли створити не просто будинок, а здійснити окреме дизайнерське рішення, яке б не мало аналогів по цілому світі. Наші замовники також цього хотіли, бо мати дім, схожий на багато інших, їм не хотілося».

У кожного клієнта свої забаганки...
«Легко працювати, – розповідає Василь Кобаль, – коли замовник розуміє, чого він хоче, коли любить дерево та вміє висловити свої побажання. Замовники будинку спочатку виклали на папері свої ідеї, яким хочуть бачити цей будинок, а вже потім порадилися з архітекторами. При створенні задуму не йшлося про те, аби йти якимось простим шляхом, упускати якісь, на перший погляд, незначні моменти. Усе було продумане до найменших дрібниць. Це мало бути щось неординарне, творче, де б перепліталися два рішення – ностальгія за минулим, викладена у дереві та експорт у сучасність. Вони не погоджувалися на компроміс, за їхніми словами, у будинку має все відповідати найвищим стандартам, бути найкращим і найякіснішим. Меблі – не виняток. Їх підбирали під інтер’єр будинку, аби поєднати старий стиль із новим і у розумних межах зберегти контраст. Уся побутова техніка, всі електроприлади – сучасні та найкращої якості. Жодна деталь не була встановлена без попередньої згоди із замовниками.

Який він – будинок з душею?
«Цей будинок, – за словами Василя Кобаля, – не випадково називають «роллс-ройс» – він є надстандартним архітектурним рішенням натурального комфорту. У ньому поєднано все найкраще, що може бути, – і стиль виконання, і оформлення. Масштабність і величність виділяють його серед багатьох інших котеджів – він височіє над ними як казковий замок на пагорбі старовинної гори. Будинок неперевершений у розмірах, технологічному забезпеченні, архітектурних рішеннях, інтер’єрі та комфортних умовах для тих, хто в ньому проживає.

Основною метою при створенні будинку було досягнення гармонії традиційного з модерним. Замовники хотіли бачити новизну та ретро – поєднати дерево з найновішими сучасними технологіями, які нині є у кожній сучасній оселі. Їм це справді вдалося зробити – будинок дерев’яний, але в ньому є всі блага сучасної модерної доби. Власниця будинку розповідає, що він є досконалим у кожній своїй окремій деталі. Котедж розрахований на людей, яким подобається такий стиль життя, які люблять і цінують природну красу дерева. Дім побудований зі смереки, обробленої спеціальною речовиною для надання дереву ефекту старовини, а також для захисту та міцності. Покриття даху будинку виготовлене з колотого дубового гонту. Вікна, підлога – все на натуральній дерев’яній основі. Тепло забезпечує твердопаливний котел у цокольному поверсі, а також три каміни, які виконують не лише декоративну, а й обігрівальну функцію, та ще інфрачервоні електричні обігрівачі у вигляді картин на стінах.

Дизайн, створений руками власниці будинку...
Здійснення задуму інтер’єру будинку було продиктоване стилем будинку. При його створенні останнє слово завжди залишалось за господинею. Вона все робила зі смаком, стежачи, аби краса не суперечила зручності та комфортності. Багато речей для оформлення інтер’єру вона зробила власноруч, оскільки ніде не могла знайти потрібну деталь.

Василь Кобаль: «Дизайн цієї споруди зовсім не схожий на дизайн інших будинків. Коли людина заходить у дім, їй хочеться притулитися до дерева, відчути його на дотик, помилуватися його простими і, разом з тим, геніальними формами, у кожному куті вона знаходить для себе щось надзвичайне й особливе, а в усьому цьому поступово впізнає цілісний образ будинку, у якому кожна деталь має своє місце».

На першому поверсі в єдиному просторі вітальня, їдальня та кухня, а також спальня і санвузол. Рекреаційною зоною є прибудований до будинку великий критий басейн. На другому поверсі – просторий хол, велика ванна кімната, дві дитячі кімнати, кабінет і гардероб.

Серцем усього дому є кухня – досить велика та зручна. За величезним столом можна не лише готувати їжу, а й дивитися телевізор чи працювати з документами.

У гостьовій розміщено камін, оздоблений корою екзотичного дерева та металевою ковкою, а зі стелі звисають три великі люстри. Ці люстри – шедеври ковальського мистецтва (вага кожної – 110 кг). Меблів зовсім небагато – окрім стола, тут є ще кілька предметів: комод, шафи. Спальні оздоблені спеціальними екзотичними балдахінами, які, за словами власників, заспокоюють людину і сприяють кращому сну.

Доповненням до будинку є чудовий басейн. Це так звана релаксична зона, яка для жителів будинку є місцем для активного відпочинку в кінці дня. Вікна з нього виходять на схід і південь – до сонця. Навколо басейну розкинувся невеличкий оазис із зелених насаджень.

Дім повинен мати душу...
За словами власниці чудо-будівлі, задум був простий – її дім повинен бути таким, аби гості чи перехожі довго залишалися під враженням від його унікальності. Дім – осередок і джерело приємної атмосфери, спокою та позитивної енергії. Усе це, звичайно, якнайкраще характеризує його власників. Вони глибоко переконані, що саме таким повинно бути кожне помешкання для людей. Побутує думка, що ще при споруджені дому слід вкласти у нього часточку своєї душі, і тоді він відповідатиме всім – аурою, затишком, гармонією – своїм господарям і, безперечно, подобатиметься гостям.

Текст Наталії Рибачок
Фото Юліуша Полоні
Благодарим за предоставленный материал редакцию журнала Real Home


 

 
Проекты коттеджей Вы можете приобрести: Киев, Днепропетровск, Донецк, Львов, Харьков, Сумы, Чернигов, Одесса, Ивано-Франковск, Ужгород, Луганск, Николаев, Херсон, Запорожье, Полтава, Ровно, Житомир, Луцк, Тернополь, Черновцы, Хмельницкий, Винница, Черкассы, Кировоград, Симферополь.
 

ПОИСК ПРОЕКТА ДОМА

Проект:
Общая площадь:
Гараж:
Материал стен:
 

ПРОЕКТ МЕСЯЦА


Проект 17019
Общая площадь: 182.04 м2
 

ПРОЕКТ ГОДА


Проект 89007
Общая площадь: 290.02 м2


ВНИМАНИЮ АРХИТЕКТОРОВ ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ ПРОЕКТЫ ДОМОВ    ПРОЕКТЫ КОТТЕДЖЕЙ    ПРОЕКТИ БУДИНКІВ
© 2004 - 2023 Центр продажи проектов
Рейтинг Dom-UA 10 из 10 на основании 10 клиентских отзывов 10

Яндекс.Метрика